Przyszłych wydarzeń w kalendarzu
0
Zarejestrowanych użytkowników
0
Wizytówka
Zdjęcie Profilowe
Podium
Gala Finałowa
Udostępnij
Insruktorzy
Rejestracja

Wyróżnij się, zgłaszając swoją kandydaturę do Plebiscytu na Najcenniejszego Instruktora Tańca 2022 w Polsce! A może już zostałeś nominowany?

Dzielą Cię tylko dwa proste kroki, zarejestrować się i stworzyć swoją wizytówkę. Będziemy ją wyświetlać na stronie głównej oraz na samym Plebiscycie, aby jak najwięcej głosujących mogło Cię zobaczyć.
Potwierdź swoją tożsamość.
Wypełnij dane do wizytówki wraz ze zdjęciem i krótkim opisem bio.
dodatkowo możesz:
Również oddać głosy w Plebiscycie.

Pamiętaj o dodaniu zdjęcia i krótkim opisie w bio, aby głosujący łatwo Cię rozpoznali.
Będzie to również świetna forma reklamy – wyraź zgodę na pojawienie się wizytówki na stronie głównej dla niezarejestrowanych użytkowników.

Biorąc udział, korzystasz z darmowej reklamy, nie wahaj się, nawet jeśli jesteś początkującym Instruktorem. Indywidualna ilość głosów widoczna będzie wyłącznie na prywatnych profilach Instruktorów. Głosujący (zarejestrowani użytkownicy) zobaczą jedynie ranking pierwszych trzech miejsc wybranego przez siebie stylu tanecznego, bez ilości głosów.

Pamiętaj, głos liczy się w momencie rejestracji Instruktora na platformie. Nie zakładając konta, pozbawiasz się możliwości wzięcia udziału, jesteś niewidoczny dla głosujących.

plebiscyt-podium

Wyniki plebiscytu ogłosimy na uroczystej gali. Możliwość zakupienia wejściówek będzie wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników w zakładce SKLEP. Impreza odbędzie się w Trójmieście na początku jesiennego sezonu tanecznego.

Zachęcamy do podzielenia się informacją z kursantami o udziale w naszym Plebiscycie na social mediach lub zajęciach stacjonarnych.

ostatnio zarejestrowani instruktorzy

Adrian Ogonowski
Rzeszów,
podkarpackie
Julia Martowicz
Martyna Leszczyna
Dominik Sambor
Maksymilian Polowczyk
Białystok,
podlaskie
Nikolina Wrona