OGÓLNOPOLSKI
Przyszłych wydarzeń w kalendarzu
0
Zarejestrowanych użytkowników
0

Rejestracja

Imię *
Nazwisko *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Typ konta *
z którym najbardziej się identyfikujesz
Nazwa szkoły
Czy chcesz wziąć udział w plebiscycie na najcenniejszego instruktora?? *
Czy Twoja wizytówka może pojawić się na stronie głównej dla niezalogowanych użytkowników i w social mediach?? *

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi Twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do Twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Prosimy nie zakładać kilku kont - na ten moment typ konta niewiele zmienia, a w przyszłości po założeniu konta, będzie można stworzyć różne profile.

Co ZYSKUJESZ
dołączając do naszej społeczności?

Kalendarz z filtrami

Kalendarz pozwala na łatwe przeglądanie wydarzeń w określonych miesiącach. Znajdź z łatwością swoje ulubione wydarzenia taneczne dzięki inteligentnym filtrom kalendarza!

DanceMarket

Nasz sklep to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem. Sprzedawaj i kupuj od innych tancerzy, instruktorów, czy sklepów tanecznych. Znajdziesz tu zarówno stroje, jak i obuwie, czy akcesoria taneczne.

Spis Powszechny

Przyłącz się do spisu społeczności tanecznej, aby wspólnie z nami poprawić stan środowiska! Twoje dane pomogą w lepszym zrozumieniu funkcjonowania świata tanecznego. #Twojezdaniemaznaczenie

Plebiscyt

Oddaj głos na swojego idola! Zagłosuj na swojego ulubionego instruktora, aby zapewnić mu zwycięstwo w naszym plebiscycie.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami i nowościami na naszej platformie tanecznej! Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowych funkcjach, czy ulepszeniach. Dołącz, aby być w centrum wydarzeń! #soon

Społeczność

Dołącz do pasjonatów tańca, dziel się swoim stylem i odkrywaj inspirujące historie innych użytkowników. Przygotuj się na taneczne połączenia i nowe znajomości dzięki profilom. #soon

Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby lub życzenia dotyczące platformy, wpisz je tutaj - z przyjemnością je rozważymy.

(opcjonalnie - jeśli oczekujesz odpowiedzi)