Przyszłych wydarzeń w kalendarzu
0
Zarejestrowanych użytkowników
0

Newsletter

Imię (prywatnie) / Nazwa (firmowo) *
E-mail *
Kategorie tematyczne:

Zapisując się do tej kategorii, będziesz informowany zbiorczo o aktualizacjach i zmianach, jakie udało nam się zrobić w ostatnim czasie.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o promocjach, ofertach i aktualizacjach na platformie Tinola za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez PRO2WEB Krzysztof Jereczek, al. Niepodległości 727, 81-840 Sopot, NIP: 5851414721.Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapisując się do tej kategorii, będziesz informowany zbiorczo o aktualizacjach i zmianach, jakie udało nam się zrobić w ostatnim czasie.

Świetnie! Postaramy się w jak największym stopniu ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszego miejsca, nauczyciela i stylu tańca. Zapisując się do tej grupy newslettera, będziesz na bieżąco z nowymi aktualizacjami narzędzi, które pozwolą Ci szybciej zaznajomić się z naszą taneczną społecznością.

Bardzo się cieszymy, że możemy wraz z Tobą uczestniczyć w tej przygodzie. Aby uprzyjemnić Ci ten czas, wzięliśmy sobie na cel stworzenie narzędzi, które m.in. zbiorą największą bazę wydarzeń tanecznych, czy zajęć regularnych w Twojej okolicy i poza nią. Dzięki bogatej opcji filtrów będziesz mógł znaleźć dokładnie to, co potrzebujesz. Zapisując się do tej grupy newslettera, będziesz informowany o wszystkich niuansach w tej materii.

Naszą misją jest ułatwienie Ci pracy. Jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia wielofunkcyjnego narzędzia, które ma Ci pomóc. Zapisując się do tej kategorii newslettera, dostajesz gwarancję bycia na bieżąco z aktualizacjami i jako pierwszy będziesz mógł przetestować najnowsze funkcje.

Wspaniała sprawa! Z miłą chęcią ułatwimy Ci pracę, gwarantując bezpośrednie dotarcie do Twojej grupy docelowej. Wystarczy, że zapiszesz się do tej kategorii newslettera, a my będziemy dostarczać Ci informacje o aktualizacjach narzędzi, abyś mógł jako pierwszy sprawdzić najnowsze funkcje, które ułatwią Ci promocję szkoły.